FAQ

F.A.Q – najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane przez klientów pytania na temat remontów oraz aranżacji wnętrz:

1. Jaki jest termin realizacji zamówienia mebli na wymiar?
Zlecenie realizujemy do 8 tygodni od podpisania umowy wraz z akceptacją projektu.

2. W jakich miejscowościach realizowane są zamówienia i montaż?
Zamówienia realizujemy głównie na terenie całego Trójmiasta i okolic. Czasem również poza tym obszarem, w celu uzgodnienia innej miejscowości prosimy o kontakt z biurem.

3. Z jakiego materiału wykonywane są fronty mebli kuchennych?
Proponujemy fronty lakierowane gładkie oraz frezowane, a także akrylowe na bazie MDF oraz laminowane w bardzo szerokiej gamie dekorów. Oferujemy fronty fornirowane obłogowane naturalnym lub modyfikowanym drewnem.

4. Co lepsze – połysk czy mat?
Realizujemy kuchnie zarówno w połysku, jak i w macie, mamy również dostępny “smatt” – najwyższa głębia matu wraz z powierzchnią Anty Finger Print. Zarówno meble matowe, jak i na połysk należy odpowiednio czyścić, aby utrzymywać fronty w należytym stanie.

5. Lepiej sprawdza się mebel z uchwytami czy bez?
Nasze fronty mogą być przygotowane z uchwytami, jak i bez uchwytów. Posiadamy bardzo bogata gamę uchwytów, dlatego jeżeli jesteś ich zwolennikiem to u nas z pewnością znajdziesz zadowalający model. Jednak proponujemy także otwieranie frontów w technologi Push to Open, wtedy należy jedynie delikatnie docisnąć szafkę w celu otwarcia i zamknięcia.

6. Lodówka zabudowana czy wolnostojąca?
Wybór lodówki dostosowywany jest już na etapie projektu, z którym musi współgrać. Wszystko zależy od preferencji klienta. Właściwie zaaranżowana lodówka wolnostojąca i zabudowana mogą wyglądać doskonale w każdej kuchni.

7. Zmywarka 60 cm czy 45 cm?
Jeżeli chodzi o wielkość zmywarki, to w tym wypadku również powinna być dostosowana do wymiarów mebli. Mniejsze wnętrze, w którym należy liczyć się z każdym centymetrem, wymaga nieco węższej zmywarki, w tym wypadku dobrze sprawdzi się 45 cm. Większe przestrzenie mogą sobie pozwolić na więcej centymetrów, a tym samym więcej miejsca na brudne naczynia.

8. Dla jakiego pomieszczenia idealna jest kuchnia zabudowana pod sufit?
W domu przechowujemy liczne przedmioty na które trzeba znaleźć miejsce, w takiej sytuacji zabudowa mebli kuchennych pod sufit spełni swoją rolę, niezależnie od wielkości kuchni.

9. Czy posiadają Państwo zdjęcia inspiracji?
Nasi projektanci przygotowując wycenę online bazują na przesłanych przez Państwa inspiracjach. Ułatwia to proces planowania szkicu kuchni do spotkania. Na naszej stronie internetowej posiadamy wiele zdjęć poglądowych i proponujemy klientom własne inspiracje.

Oferujemy także:

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu (58) 585 41 10 oraz do kontaktu mailowego biuro@igzo-kuchnie.pl.