DOŚWIADCZENIE

Firma IgZo Meble to zespół fachowców. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdy zleceniu.

Realizujemy:

  • zabudowy kuchni
  • Regały i biblioteki
  • Meble biurowe
  • Meble łazienkowe
  • Szafy i zabudowy garderoby
  • Zarówno zamówienia indywidualne jak i komercyjne

INDYWIDUALNOŚĆ

Sprawdzony wykonawca to gwarancja zadowolenia na lata. Meble na wymiar to rozwiązanie dla klientów wymagających i zdecydowanych. Klientów, którzy stawiają na wysoką jakość, unikatowość projektu, który jest spersonalizowany oraz precyzyjnie wykonany. IgZo Meble to gwarancja zadowolenia na lata.

JAKOŚĆ

Naszą misją jest jakość, wykonane przez nas meble mają 5 letnią gwarancję, a na pewne elementy wręcz gwarancję dożywotnią. Z tego powodu korzystamy z najlepszych materiałów. Korzystamy z firm BLUM oraz GTV – jeżeli chodzi o akcesoria, natomiast płyty od Eggera po Pfleiderera – to połączenie z Naszym wykonaniem gwarantuje meble na lata. Taka jest dewiza Naszego wykonania.

INNOWACYJNOŚĆ

Dążeniem Naszej firmy jest połączenie funkcjonalności z innowacyjnością rozwiązań, to punkt strategiczny Naszej działalności. Meblarstwo jest bardzo szerokim i mocno dynamicznym tematem, jesteśmy na bieżąco w rozwiązaniach jakie oferuje rynek, obserwujemy i oferujemy naszym klientom najlepsze zastosowania. Korzystamy z okuć firm PEKA, NOMET, REJS.

SZYBKOŚĆ REALIZACJI

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z należytą starannością. Punktem głównym naszego działania jest zadowolenie klientów. Z tego powodu zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie, pomiar, projekt, wycena, montaż. Wiemy jak ważny jest dla Państwa czas realizacji staramy się, aby zgodnie z umową przestrzegać terminu.

ETAPY RELIZACJI

Spotkanie z projektnem, wizualizacja projektu, omównienie szczegółów.
Zamówienie
krok pierwszy
Akceptacja warunków oraz podpisanie umowy.
Projekt
Krok Drugi
Montaż w terminie i finalizacja realizacji.
Montaż
Krok Trzeci

WYCENA ONLINE

Skorzystaj z darmowej wyceny. Wypełnij poniższy formularz, a poinformujemy Cię o przedziale cenowym. Jeśli posiadasz zdjęcia rzutu/planu pomieszczenia nie zapomnij do dołączyć.

    Skorzystaj z darmowej wyceny. Wypełnij poniższy formularz, a poinformujemy Cię o przedziale cenowym. Jeśli posiadasz zdjęcia rzutu/planu pomieszczenia nie zapomnij do dołączyć.