Kuchnie w stylu angielskim

Kuchnie w stylu angielskim Gdańsk

Tworzymy kuchnie w stylu angielskim w Gdańsku oraz okolicznych miejscowościach, które zachwycają pomysłem i funkcjonalnością. Na etapie projektu uwzględniamy kolorystykę, wykończenia frontów, zdobienia, pilastry i pozostałe elementy dekoracyjne, by w przyszłości Twoja cała rodzina cieszyła się z wymarzonej kuchni. Zapewniamy najlepszej jakości materiały, terminowość oraz atrakcyjną cenę.

Meble kuchenne w stylu angielskim Gdańsk – projekt, montaż i fachowa pomoc

Kuchnia w stylu angielskim Gdańsk powinny być z charakterystycznymi żłobieniami frontów. Pozostałe dodatki, takie jak klamki i uchwyty, mogą być bogato zdobione, a pojedyncze szafki powinny wyróżniać przeszklenia. W projekcie uwzględnimy Twoje wytyczne. Może marzy Ci się duża wyspa na środku kuchni lub otwarte półki? Sprostamy tym oczekiwaniom, podpowiadając, co jeszcze się dobrze sprawdzi. Uwzględniając wszystkie wymiary pomieszczenia, nawet te najbardziej niestandardowe, wykorzystamy maksimum miejsca, aby kuchnia była funkcjonalna.

Jesteśmy niekonwencjonalni, dlatego na pewno Cię pozytywnie zaskoczymy. Każdy wykonany przez nas projekt jest wyjątkowy. Następnie przeprowadzimy sprawny montaż, bazując na sprawdzonych materiałach, od najlepszych producentów.

Wykonujemy także:

Postaw na doświadczenie, indywidualność, jakość i szybkość realizacji.