O nas

O NAS

Firma IgZo Kuchnie jest przedłużeniem firmy rodzinnej. Jako kolejny krok na drodze rozwoju, było stworzenie salonu w Gdańsku.

Cechuje nas zamiłowanie do jakości oraz szukanie kreatywnych rozwiązań. IgZo Kuchnie to jakośc profesjonalizm, i wieloletnie doświadczenie.

Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar. Główną naszą działalnością są meble kuchenne, które nie są z gotowych modułowych elementów, a faktycznie są to meble “szyte” pod wymiar pomieszczenia. Realizujemy również zamówienia na pozostałe meble, w tym garderoby, szafy i meble łazienkowe.

Stawiamy na zadowolenie klienta wprowadzając go w świat najnowszych i sprawdzonych rozwiązań. Będzie nam miło jeżeli poprzez stronę zachęcimy Cię do spotkania z projektantem, podczas którego dowiesz sie o nas więcej

POZNAJ NASZE WARTOŚCI

DOŚWIADCZENIE

Firma IgZo Meble to zespół fachowców. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdy zleceniu.

Realizujemy:

  • zabudowy kuchni
  • Regały i biblioteki
  • Meble biurowe
  • Meble łazienkowe
  • Szafy i zabudowy garderoby

 • Zarówno zamówienia indywidualne jak i komercyjne

INDYWIDUALNOŚĆ

Sprawdzony wykonawca to gwarancja zadowolenia na lata. Meble na wymiar to rozwiązanie dla klientów wymagających i zdecydowanych. Klientów, którzy stawiają na wysoką jakość, unikatowość projektu, który jest spersonalizowany oraz precyzyjnie wykonany. IgZo Meble to gwarancja zadowolenia na lata.

JAKOŚĆ

Naszą misją jest jakość, wykonane przez nas meble mają 2 letnią gwarancję, a na pewne elementy wręcz gwarancję dożywotnią. Z tego powodu korzystamy z najlepszych materiałów.

Korzystamy z firm BLUM oraz GTV – jeżeli chodzi o akcesoria, natomiast płyty od Eggera po Pfleiderera – to połączenie z Naszym wykonaniem gwarantuje meble na lata. Taka jest dewiza Naszego wykonania.

INNOWACYJNOŚĆ

Dążeniem Naszej firmy jest połączenie funkcjonalności z innowacyjnością rozwiązań, to punkt strategiczny Naszej działalności. Meblarstwo jest bardzo szerokim i mocno dynamicznym tematem, jesteśmy na bieżąco w rozwiązaniach jakie oferuje rynek, obserwujemy i oferujemy naszym klientom najlepsze zastosowania. Korzystamy z PEKA, NOMET, REJS.

SZYBKOŚĆ REALIZACJI

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z należytą starannością. Punktem głównym naszego działania jest zadowolenie klientów. Z tego powodu zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie, pomiar, projekt, wycena, montaż. Wiemy jak ważny jest dla Państwa czas realizacji staramy się, aby zgodnie z umową przestrzegać terminu.